Centrum Energetyczne Radom – opinie

Dodano 25 listopada 2014, w Bez kategorii, przez selena9921

Spółka Energetyczne Centrum specjalizuje się w sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego. Klientom daje możliwość zakupu dodatkowo w niskiej cenie pakiet opieki medycznej w renomowanej sieci.  Na rynku polskim istnieje od 2011 roku. Usługi świadczone są na wysokim poziomie oraz z profesjonalizmem, potwierdza to dyplom „Rzetelna firma”.

Ceny prądu elektrycznego i paliwa gazowego są atrakcyjne. Przy podpisywaniu umowy firma gwarantuje przez okres trzech lat stałą oraz niską cenę.

Korzystając z  oferty w Energetycznym Centrum możesz zaoszczędzić nawet 750 zł w czasie trwania umowy!

Kilka opinii o Centrum Energetycznym z Radomia:

„Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, żeby zmienić dostawcę prądu na Energetyczne Centrum, polecam skorzystać z kalkulatora internetowego, dostępnego także na stronie głównej dostawcy. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można obliczyć koszt korzystania z energii elektryczne w firmie Energetyczne Centrum i porównać z cenami obecnego usługodawcy.”

 

„Firma oferuje, poza usługą dostarczania energii elektrycznej, na całkiem korzystnych dla klientów warunkach dodatkowe usługi produkty takie jak chociażby abonament medyczny w popularnych przychodniach. Dzięki skorzystaniu z dodatkowych usług można jeszcze bardziej obniżyć rachunki za prąd.”

 

„Jeszcze do niedawna moje rachunki za prąd powodowały podwyższenie mojego ciśnienia!!! Odkąd „przeszłam” do Energetycznego Centrum, mam niższe rachunki i co najważniejsze odzyskałam spokój ducha.”

„Początkowo nie byłam przekonana do podpisania umowy, ale jestem już z nimi od roku. Jestem bardzo zadowolona z oferty. Czekam teraz na fuzję z gazem.”

 

„Ja korzystam z oferty Energetycznego Centrum od roku. W umowie najbardziej podoba mi się to, że oferuje ona stałe atrakcyjne stawki za energię elektryczną na okres trzech lat.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>